Rukomet: Poreč II – Ogulin = 39:31 (21:16)

14.11.2004. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč II – Ogulin = 39:31 (21:16)

Rukomet je u Poreču stvarno u modi. Na utakmici gdje obično ne bude "ni dva čovika u križ" (kako bi rekla moja mama) 100 gledalaca je na kraju zapljeskalo zasluženoj pobjedi porečke mlade ekipe, koja je u 8 kolu III HRL – zapad 2 ugostila "Ogulin". Punih 45 minuta smo gledali dopadljiv i lijep rukomet začinjen brzim akcijama domaće ekipe, rukomet brzopletih udaraca na gol i gubljenja lopte zbog prevelike želje da se što prije postigne pogodak, ali i dobrog kretanja u obrani začinjeno sa ukupno 12 obrana danas vrlo dobrog Marka Rudonjića – 32:22.

Rezultat je to prije svega sedmorke koju je trener Mataija držao od početka utakmice, da bi kasnije kad je utakmica već "bila u džepu" dao većeg prostora i rezervnim igračima, pa je došlo do dosta tehničkih pogrešaka, što je gostujuća ekipa uspješno kažnjavala. U 56 minuti Ogulinčani su zaprijetili mini serijom od 4 pogodaka za redom i došli na minus 5 (35:30), ali su se porečani trgli i do kraja utakmice gostima dozvolili da samo jednom još zatresu mrežu, a oni njima čak 4, za konačnih 39:31.

U današnjoj utakmici svi igrači zaslužuju pohvalu za pobjedu, ali svakako treba pohvaliti igrača koji je imao 71%-tni učinak, postigao je čak 15 pogodaka iz 21 pokušaja, ali je i proigravao svoje suigrače, te je konačno pokazao potencijal kojeg u sebi ima – Igor Perhat.

"Poreč II" – "Ogulin" 39:31 (21:16)

Suci: Darko Cerniar i Predrag Krmek iz Rijeke

Nadzornik: Žarko Burić iz Rijeke

Marko Rudonjić, Ivan Gogala, Matija Rađaković 5, Danijel Šimičić, Vedran Mataija 3, Mario Galijot 7, Igor Perhat 15, Matija Jekić, Kristijan Sliško 1, Marko Tomić, Dean Turković 6(2), Marko Radović, Marko Magdić 2 i Damir Šehić

Samarđić, Grgić 2, Vuković 3, Dragičević 1, Samardžija 5, Lipovščak 4 (2), Blašković 2, Milošević 5 i Miljan Vorkapić 9.