Rukomet: KOTEKS SPLIT – POREČ 31:36 (14:16)

03.09.2006. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: KOTEKS SPLIT – POREČ 31:36 (14:16)

Kao i prošle godine, iako nisu bili favoriti, iznenadili su svoje domaćine i odnijeli bodove, te mnogim kladioničarima donijeli lijepu zaradu. Naši su od samog starta vodili sa 2-3 razlike,a vratar Igor Totić centralna figura poluvremena. Početkom drugog poluvremena gosti sa 3 polukontre stvaraju odmah osjetnu prednost 14:19, te to kontroliraju do kraja.

Sredinom poluvremena najveća prednost 15:22, domaćini prijete u 48 minuti 23:27, četiri minuta kasnije je 25:30, a 3 minute prije kraja nedostižnih 26:32. Sa završnim zviždukom počelo je i veliko slavlje na splitskom parketu, na kojem smo prošle takmičarske sezone izgubili 3 razlike.