Rukomet: Karlovac – Poreč 26:26 (14:11)

24.09.2006. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Karlovac – Poreč 26:26 (14:11)

U utakmici u kojoj su Karlovčani išli »na nož« Porečani su uspjeli osvojiti bod, nakon što je Lovrinović bio precizan s crte sedmerca pri kraju susreta. Karlovčani su imali zadnji napad, ali nisu uspjeli postići pobjedonosni zgoditak. Domaći su cijelu utakmicu igrali prilično čvrsto, gotovo pogibeljno, a suci su prilično mlako ili nikako reagirali. Rezultat svega je da je Mataija zbog teže ozljede završio u bolnici, pa su Porečani cijelo drugo poluvrijeme odigrali bez njega, kao i bez Veselinova koji je zaradio tri isključenja. Zbog svega ovoga u gostujuće se redove uvukla nervoza, pa je bod na kraju ipak uspjeh. Vrijedi istaknuti i vratara Totića koji je zaustavio pregršt karlovačkih pokušaja

Dvorana Osnovne škole. Gledatelja 300. Suci: Gubica (Petrijevci) i Milošević (Osijek).

KAR4OVAC: Brkić, Rizzi, Benković 2, Obran 2, Magdić 2, Laskač 6, M. Štrucelj 4, Požega 2, Šonjić 7, Mrzljak, D. Štrucelj, Rački, Samaržija, Višnjić 1.

POREČ: Totić, Borotić, Mataija 4, Šikanjić 1, Petrić, Veselinov 2, Matošević 4, Lovrinović 7, Turković 4, Rađaković 1, Milinković, Galiot, Gorenac, Gruičić 3.

Sedmerci: Karlovac 5 (3), Poreč 9 (8). Isključenja: Karlovac 18, Poreč 12 minuta.