Rukomet: EHF KUP/LISABON: HC Sporting-RK Poreč 30:25 (12:10)

Rk Porec Logo
30.11.2013. 23:28; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: EHF KUP/LISABON: HC Sporting-RK Poreč 30:25 (12:10)

Rukometaši Poreča nisu uspjeli. Upisali su poraz nakon dugo vremena, a dugi put stigao je na naplatu sredinom drugog dijela. Ipak, nemaju za čime žaliti, i u Portugalu su pokazali da se mogu oduprijeti svakome.

Rano su se odvojili domaći, već u 12. minuti bilo je 5:1. Ipak, boljom obranom te uz par Cvitkovićevih obrana Porečani na odmor idu sa samo dva pogotka zaostatka.

U nastavku prate sve do posljednjih deset minuta susreta u koje domaći ulaze s osjetnom prednošću od pet pogodaka. Do kraja susreta su istu samo iskusno sačuvali.

Kod domaćih najbolji Ramos Magalhaes sa osam pogodaka dok je kod gostiju najbolji bio Mario Galijot s jednim manje, a od njega još jedan manje imao je Rudolf  Čužić.