Rukomet: Bodovi ostali u Metkoviću

18.09.2005. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Bodovi ostali u Metkoviću

METKOVIĆ – Gradska dvorana. Gledatelja 300. Suci: Jurinović (Zadar), Mrvica (Biograd).

METKOVIĆ: Jukić, Babić 4, Jelenić, Čužić 5, Brnas, Medić, Čarapina, K. Karabatić 7 (2), I. Karabatić, Lovrić 3, Sušić 1, Čutura 7, Batinović 3, Paponja.

POREČ: Milinković, V. Matošević, Ilić, Borotić 1, Mataija, Popov 2, Božić 1, T. Matošević 6, Turković 2 (2), Maraković 3, Šporčić 2, Laković 3, Lisica 4, Gorenac.

Sedmerci: Metković 6 (2), Poreč 2 (2). Isključenja: Metković 10, Poreč 6 minuta.

U svojoj trećoj prvoligaškoj utakmici rukometaši Poreča prvi su put osjetili i gorčinu poraza, ostavivši bodove na parketu domaćeg Metkovića koji je time upisao prvu ovosezonsku pobjedu. Metkovci su vodili cijeli tijek utakmice dosegnuvši već u prvom poluvremenu šest golova prednosti koje su Porečani do odmora uspjeli svesti samo na dva zgoditka zaostatka. Međutim, u drugom dijelu domaćini su se ponovno odlijepili na »plus 6«, a gosti krenuli u još jedan pokušaj preokreta, stigli ponovno na dva gola zaostatka i propustili napad za svega gol do poravnanja. Jednostavno Porečani su ovom prigodom svi, izuzev oba vratara Tomislava Milinkovića i Valtera Matoševića, odigrali ispod potrebnog nivoa da bi se uopće mogla ugroziti pobjeda Metkovića. Na svaku pruženu prigodu domaćina gosti su odgovorili tehničkom greškom i bodovi su ostali u dolini Neretve.