RK "POREČ 2" – RK "OGULIN" 26:22 (11:11)

23.09.2006. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / RK "POREČ 2" – RK "OGULIN" 26:22 (11:11)

Poreč – SRC "Veli Jože". Gledatelja: 50. Suci: Karaula (Rijeka) i Matić (Kostrena).

POREČ 2: Rudonjić (5), Gogala 4 (1), Fanjkutić 1, Šebešćen 4, Jusufović, Perhat 13 (1), Martuslović, Šimičić 1, Krajinović (3), Prelac 3.

OGULIN: B. Brozović 4, Vuković 2, Gračanin, Dragičević 1, J. Blašković, Samardžija 3, Volarević 4, Knezović 4, Tatalović (9), I. Blašković 2, Košutić, M. Brozović 2, Sabljak.

Sedmerci: Poreč 2 (2), Ogulin 5 (5). Isključenja: Poreč 8, Gorica 12 minuta.

Ogulin je nešto bolje otvorio susret, dijelom zahvaljujući i promašajima te greškama Porečana. Ogulin je iz sedmerca u 12. minuti stigao do tri pogotka razlike. Nakon toga je porečki napad proradio te Perhat iz sedmerca u 19. minuti dovodi Porečane u prvo vodstvo na utakmici. Do kraja poluvremena bilo je mnogo nespretnosti uz igri, promašenih udaraca i ispadanja lopte. U zadnjoj sekundi Rudonjić brani udarac s devet metara i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 11:11. Početak drugog poluvremena je krenuo slično kao i u prvome, s prednošću Ogulina. Porečani tu prednost anuliraju uz dobru obranu te nekoliko izgubljenih lopti Ogulina te u 38. minuti stižu do prednosti od dva pogotka, a i dva igrača više. No Volarević pogađa i uz dva igrača manje te smanjuje razliku, a onda lobom dovodi Ogulin do izjednačenja. Nakon toga je Ogulin posljednji put stigao do dva gola prednosti. Perhat iz kontre pogađa za izjednačenje 18:18, a zatim krade loptu i dovodi Poreč u vodstvo. Do kraja susreta su Ogulinci mnogo lopti ispromašivali te je susret završio 26:22. Posebno se istaknuo igrač Poreča Igor Perhat sa 13 pogodaka te odličnim bijegovima od svojih čuvara.