Ritmičke gimnastičarke Poreča osvojile četiri medalje u Zadru

IMG_2465
01.10.2015. 08:59; ; Početna / Sport i rekreacija / Ritmičke gimnastičarke Poreča osvojile četiri medalje u Zadru

Proteklog vikenda u Zadru je održan međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici Sirena cup 2015 na kojem je sudjelovalo  oko 100 gimnastičarki iz pet susjednih država.
Gimnastičarke porečkog kluba su  uspješno otvorile jesensku sezonu i vratile se kući sa  četiri osvojene medalje. U „A“ programu najuspješnija je bila seniorka Laura Božić  koja je osvojila zlatnu medalju, dok je juniorka Lara Knapić osvojila srebrnu medalju.

U „B“ programu  je najuspješnija bila juniorka Karla Vukoja koja je osvojila zlato, dok je najmlađa Petra Belević u kategoriji mlađih kadetkinja osvojila srebro. Mlađa kadetkinja Nina Puniš, te kadetkinje Emily Knapić i Nola Božić osvojile su četvrto mjesto.

Natjecateljice Lara Knapić i Laura Božić pripremaju se za pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske koje će se održati u listopadu u Osijeku.