Raznovrsni i efikasni Porečani protutnjali Đakovom: RK Đakovo-RK Poreč 26:30 (11:16)

22.11.2014. 23:14; ; Početna / Sport i rekreacija / Raznovrsni i efikasni Porečani protutnjali Đakovom: RK Đakovo-RK Poreč 26:30 (11:16)
10671366_726855357350279_4098526151862840043_n

Ne trebaju previše sebe kriviti Đakovčani za današnji domaći poraz jer im je na suprotnoj strani parketa stajalo rijetko ovoliko raspoložena momčad Poreča.

Neizvjesnost je kratko trajala, u 13. minuti bilo je 1:6. Do predaha Porečani prednost nisu ispustili, štoviše bilo je 9:16 u posljednjoj minuti, ali je Punda s dva pogotka vratio kakvu-takvu nadu domaćima.

No, u nastavku je prednost gostiju narasla, a većinom se kretala oko osam pogodaka razlike, sve do samog kraja kada je Đakovo smanjilo, zbog opuštanja kod gostiju.

Kod domaćih samo Josip Punda bio na razini sa sedam pogodaka, a kod gostiju plejada raspoloženih. Da Đakovčani nisu znali odakle da se brane najprije, dovoljno govori podatak kako su Perić, Gudić, Rađaković i Buvinić kombinirano zabili 17 pogodaka, a da pritom nisu promašili nijednu jedinu loptu. Pet ih je promašio Mario Krajinović, sa osam pogodaka prvi strijelac susreta.