Porečki košarkaši napunili koš "Purisa"

06.12.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečki košarkaši napunili koš "Purisa"

Prva četvrtina je završila 29 : 21 za Poreč, na poluvremenu je bilo 46 : 40. U trećoj četvrtini porečani su zaigrali brže i počela se stvarati osjetnija razlika, završilo se pri rezultatu 75 : 65. Svojevrsna uspavanka se nastavila i u posljednjoj četvrtini, dok jedan od sudaca nije donio niz čudnih odluka na štetu domaćina, pojavila se i nervoza kod domaćih igrača. Nakon jedne od nekoliko tehničkih grešaka koje je dosudio taj sudac, košarkaši "Poreča" su krenuli silovito i razbili igru "Purisa", te počeli puniti koš iz svih pozicija, a posebno zadovoljstvo im je bilo ući u reket i položiti loptu "nježno" u koš. Naravno porečki centri su došli na svoje.

Konačni rezultat na semaforu je glasio KK "Poreč" – KK "Puris" 104 : 82 ( 29 : 21 ) ( 17 : 19 ) ( 29 : 25 ) ( 29 : 17 )