Porečani trokorakom preko momaka iz glavnog grada NK Jadran-NK Maksimir 3:0 (1:0)

21.05.2017. 00:08; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečani trokorakom preko momaka iz glavnog grada NK Jadran-NK Maksimir 3:0 (1:0)
2017-05-21_00h07_38

Rutinska pobjeda Jumićevih nogometaša danas protiv zagrebačke momčadi Rajka Vidovića. Gosti su u Poreč stigli sa samo 11 igrača, ali i sa velikom većinom prvotimaca.

Belušićev šut u 45. minuti obranio je Šušković, točnije odbio, ali točno na nogu dotrčalog Marka Kepčije koji uveseljava simpatizere Jadrana. Deset minuta kasnije Andrea Banić upućuje centaršut, a Enis Šoškić elegantno prima loptu i zabija gol za 2:0.

Točku na „i“ ove pomalo jednosmjerne utakmice stavlja najbolji igrač susreta, Šoškić nakon što ga je sjajno uposlio „u for“ Emanuel Valenta iz svoje polovice.