Porečani senzacionalno do boda kod najbolje momčad trećeligaškog proljeća

jadran-foto
15.04.2018. 00:20; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečani senzacionalno do boda kod najbolje momčad trećeligaškog proljeća

Koliko je “velik” današnji bod Porečana, teško je objasniti. Naime, na današnje gostovanje krenuli su bez Stefana Ilića, Matka Videkića i Davida Dujanića, trojca koji je u ovoj ligi izrazito moćna “poluga”. Da bi stvar bila po Porečane gora, imali su i problema s autobusom, pa je utakmica započela u 17 sati, sa 45 minuta zakašnjenja.

No, Jadran je odigrao sjajnu utakmicu. Već u 13. minuti Vedran Radman šalje lijepu loptu za Roberta Vlizla, a ovaj polukontru rješava golom za 0:1.

Nakon toga, Dubrava TK je imala više od igre što se posjeda tiče, ali su Porečani promašili zrelije prigode, ponajviše Šoškić i Kepčija, a treba reći da je i Vlizlo zatresao vratnicu.

Kazna je stigla u 67. minuti kada Mihael Kelemen pogađa za, pokazati će se, konačnih 1:1. Iako mogu žaliti za pobjedom, ovaj remi Jadrana je za rubriku “skidanje kape”.