Ponajbolji igrač lige potvrdio titulu hattrickom – HAŠK – JADRAN 1:3 (0:1)

04.11.2017. 19:10; ; Početna / Sport i rekreacija / Ponajbolji igrač lige potvrdio titulu hattrickom – HAŠK – JADRAN 1:3 (0:1)
David Dujanić (FOTO: NK Jadran)

Davida Dujanića u najavi smo nazvali “ponajboljim igračem lige”, a on kao da je danas na Pešćenici to htio potvrditi. Naime, HAŠK je poražen, a najzaslužniji za slavlje Porečana je njihov kapetan i danas trostruki strijelac.

Prvih 20 minuta HAŠK je imao posjed, ali nakon toga kao da se “ispuhao”. Prvi gol gostiju “pao” je nakon prodora Olivera Sumića po lijevom boku koji je na vrhu peterca pronašao Dujanića za 0:1.

Popularni “Duje” je sam izborio jedanaesterac u 44. minuti susreta pa ga i realizirao za 0:2, a za treći gol je “pospremio” jedan “slobodnjak” s 20-tak metara. Iako je domaćin smanjio, već je tu bilo jasno da je priča završena.

ZAGREB – SRC Pešćenica – Gledatelja: 150

TREĆA HNL ZAPAD – 14. KOLO – Sudac: Manuela Krušlin (Ključ Brdovečki)

HAŠK – JADRAN 1:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Dujanić 25′, 0:2 Dujanić 44′-11m, 0:3 Dujanić 83′, 1:2 Mudražija 85′

Žuti kartoni: Lončarić, Mlakić, Miloš, Mraković (HAŠK) Dujanić, Sumić, Videkić (Jadran)

HAŠK: Lončarić, Barišić, Mlakić (od 38. Kos), Ivezić, Miloš, Zelenika (od 59. Blaževski), Brlečić, Krajačić, Mudražija, Šugić (od 56. Penava), Mraković

Trener: Velimir Babić

JADRAN: Milocani, Belušić, Šimunović, Ilić (pd 78. Đurić), Šoškić, Sumić, Vlizlo (od 57. Kepčija), Tikas, Dujanić, Videkić, Radman (od 86. Temaj)

Trener: Danijel Jumić