Stolnotenisači STK Tar na Pojedinačnom prvenstvu Istre

10291255_1007015012710991_5415043695747441540_n
10.03.2016. 01:01; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolnotenisači STK Tar na Pojedinačnom prvenstvu Istre

Protekle nedjelje, Grad Poreč i Stolnoteniski klub „Jadran“ iz Poreča bili su domaćini najvećeg Županijskog stolnoteniskog nadmetanja ove godine, sa više od 175 prijavljenih stolnotenisačica i stolnotenisača iz skoro svih klubova Istarske županije.
U prekrasnom ambijentu nove sportske dvorane „Žatika“ u Poreču, natjecanje je okupilo ponajbolje stolnotenisače i stolnotenisačice koji su u imali priliku nastupiti u dvanaest kategorija svih dobnih skupina. Na ovom prekrasnom sportskom događaju nastupili su i mladi stolnotenisači i stolnotenisačice STK “Tar“ koji nažalost nisu osvojili odličja ali su pokazali prije svega borbenost i želju za nadmetanjem.
Najbliže osvajanju odličja bio je Danijel Filipović koji je u glavnom žrijebu došao do četvrt finala isto kao i njegov nešto stariji brat Ivan.
Po prvi puta na ovakvom natjecanju nastupili su Kevin Glavić, Mateo Dedić i Ema Vasiljević, dok su Dominik i Teo Maršić kao i Barbara Janko već prije nastupali za STK “Tar“.
Samim nastupom na turniru osvojili su nove bodove za županijsku rang ljestvicu, koji će im sigurno koristiti za kraj sezone i nastupu za TOP 8. Idući mjesec na rasporedu je još jedno veliko natjecanje stolnotenisača i stolnotenisačica u Umagu, koje će biti međunarodnog karaktera a na kojem će nastupiti zasigurno i naši stolnotenisači iz Tara.