Pobjeda protiv Arene i neriješeno sa Omišljem za mlade rukometašice Poreč

48269419_10215199685522824_8437493377892614144_n
09.12.2018. 22:58; ; Početna / Sport i rekreacija / Pobjeda protiv Arene i neriješeno sa Omišljem za mlade rukometašice Poreč

Rukometašice Poreča su u subotu 08.12.2018. godine u Malinskoj odigrale 3. krug natjecanja 1. Hrvatske rukometne lige za mlađe kadetkinje rođene 2004/05 godine.

Dvije odlično odigrane utakmice za naše rukometašice i tri nova boda sa kojima su sada pri samom vrhu tablice lige.

U prvoj utakmici protiv ŽRK Arene priliku su dobile i iskoristile sve naše igračice koje su u potpunosti nadigrale svoje protivnice koje nisu uspjele parirati raspoloženim Porečankama.

U drugoj utakmici protiv RK Omišlja još bolje izdanje naših igračica čvrsto, odlučno i bez respekta nametnule su svoj stil igre, imale su po nekoliko golova prednosti do zadnjih pet minuta susreta, tada nastaje drama, zbog niza tehničkih greški naših igračica Omišalj izjednačuje i dolazi do dva gola prednosti minutu i pol prije kraja susreta, ali tada ponovo preokret, iz dvije kontre sa dva gola Ivančić postavlja konačnih 18:18.

ŽRK Arena – ŽRK Poreč   13:26 (7:13)

Zgoditke za Poreč su postigle: Ivančić 5, Pilat i Hrlić po 4, L. Prgić 3, Pušić, Picco, Matošević i Barišić po 2, Mejrić i Kodan po 1.

Za ekipu Arene najviše zgoditaka je postigla Škare 3.

ŽRK Poreč – RK Omišalj  18:18 (11:9)

Zgoditke za Poreč su postigle: Ivančić, Hrlić i Pilat po 5, Pušić , L. Prgić i Aleksić po 1.

Za ekipu Omišlja najviše zgoditaka su postigle Čočić i Grozdanić po 5.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Marija Barišić, Dina Mejrić, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Mirna Hutinski, Anja Nikolić, Lana Pilat, Nika Pušić, Ivana Prgić, Lana Prgić i Zea Aleksić.