Odličan nastup porečkih ritmičkih gimnastičarki na međunarodnom Gazela cupu u Puli

IMG_6082w
07.05.2018. 17:36; ; Početna / Sport i rekreacija / Odličan nastup porečkih ritmičkih gimnastičarki na međunarodnom Gazela cupu u Puli

Gimnastičarke kluba ritmičko sportske gimnastike Poreč natjecale su se na međunarodnom Gazela cupu u Puli  i opet ostvarile odlične rezultate.

U kategoriji najmlađih u vježbi bez rekivzita  Mia Tubaković osvojila je zlatnu medalju, Marie Lou Čugalj osvojila je 4. mjesto dok je Kiara  Beaković osvojila 7. mjesto.

Mlađa kadetkinja Gresa Ramadani osvojila je srebrnu medalji u vježbi sa obručem, kadetkinja Petra Belević osvojila je dvije bronce u vježbama sa obručem i loptom, Ana Cvitković osvojila je srebro u vježbi sa loptom, dok je Nina Sladonja osvojila 7. mjesto.

Ispred ritmičarki je još jedan radni tjedan jer već u subotu ih očekuje Županijsko prvenstvo koje je ujedno i kvalifikacijsko za Završnicu kupa Hrvatske.