Odličan nastup porečkih gimnastičarki na završnici Kupa Hrvatske

IMG_7704
06.06.2017. 20:41; ; Početna / Sport i rekreacija / Odličan nastup porečkih gimnastičarki na završnici Kupa Hrvatske

U subotu 03.06.2017. održana je Završnica kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici za nacionalni B program.
Natjecalo se 115 gimnastičarki iz 13 hrvatskih klubova (Vindija iz Varaždina, Aura, Leda, Maksimir i Zagreb iz Zagreba, Sirena iz Zadra, Dišpet i Šibenik iz Šibenika, Rusulice iz Trogira, Floramye i Nebo iz Splita, Gazela iz Pule, te Poreč iz Poreča).
Iz Poreča se natjecalo 9 gimnastičarki svaka sa po dvije vježbe po izboru.
U kategoriji mlađih kadetkinja Gresa Ramadani je osvojila 8. mjesto, Jelena Kraljević 18., a Pia Kovačić 19. mjesto.
U kategoriji kadetkinja Nikol Ivetić je osvojila 2. mjesto, Ana Cvitković 8. mjesto, te Ivana Kraljević 12. mjesto.
U kategoriji juniorki Nola Božić osvojila je 6. mjesto, dok je Emily Knapić osvojila 8. mjesto.

Najbolja Porečanka bila je  Lara Knapić koja je u kategoriji seniorki od ukupno 12. seniorki nadmoćno osvojila 1. mjesto i nakon Anje Ostojić i Karle Vukoje nastavila niz “zlatnih” seniorki.