ODBOJKAŠICE POREČA SLAVILE U ZAGREBU: OLIMPIK – POREČ 2:3

GO03464647
25.02.2018. 11:59; ; Početna / Sport i rekreacija / ODBOJKAŠICE POREČA SLAVILE U ZAGREBU: OLIMPIK – POREČ 2:3

Kući pjevajući vratile su se sinoć odbojkašice Poreča iz Zagreba gdje su nastavile proljetnu renesansu i u trećem susretu druge skupine Superlige, iz koje će dvije ekipe napustiti elitni razred, priredile još jedno slavlje sebi i svojim poklonicima upisavši veliku pobjedu i dva vrijedna boda koja znače praktički i ostanak u ligi. U dva sata velike borbe prikazale su
Porečanke odličnu igru, posebno u prva dva seta u kojima su dominirale i povele 2:0. Kada je kasnije porečki strateg Miodrag Stojaković vidio da im “bježi” treći set i da neće biti ništa od ekspresne pobjede, posjeo je na klupu prvu postavu i odmarao ih za peti set. Bljesnule su tako gošće iz Poreča ponovno u petom, odlučujućem setu gdje su odjurile u pobjedu, a da domaćin gotovo nije niti trepnuo.

Pobjedom Poreča, ove su se dvije ekipe izjednačile bodovno na vrhu skupine, a tko će se osamostaliti odlučivat će se već u srijedu od 18.30 sati u Poreču kada se Poreč i Olimpik ponovno sastaju u 4. kolu. Nakon toga u Poreč dolazi Osijek, tako da će se narednih sedam dana najvjerojatnije znati i konačni rasplet skupine.