Nova pobjeda porečkih košarkaša

03.02.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Nova pobjeda porečkih košarkaša

Utakmica je otpočela promocijom novog " looka " porečke ekipe, naime u dosadašnjim utakmicama je traku oko glave nosio samo Leo Krizman, a od danas kompletna ekipa porečkih košarkaša. Novi modni detalj je u prvom poluvremenu bio svijetlije boje, a u drugom tamnije.
U utakmicu su porečki košarkaši krenuli angažirano i ubrzo je bilo 5 :0, gosti iz Delnica se vraćaju u utakmicu, ali razlika od 5 koševa prednosti ostaje u prvoj četvrtini.
Na poluvremenu razlika se povećava, rezultat je glasio 37 : 29 za Poreč. Najefikasniji je bio "modni" kreator, Leo Krizman sa 11 koševa.
U drugom poluvremenu ista priča, tvrda prvenstvena utakmica, porečki košarkaši održavaju prednost, trener izmjenama odmara iskusnije igrače.
Na kraju utakmice semafor je pokazivao 12 koševa više u skoru porečkih košarkaša, pozdrav na centru, te pozdrav vjernoj porečkoj publici na zapadnoj tribini.
Najefikaniji u porečkoj ekipi bili su : Krizman – 20 koševa, Vlizlo – 13 koševa i Gaćina – 12 koševa.