Ne pamti se ovakva golijada, Jadran dominacijom do pobjede – NK Jadran-NK Stupnik 7:5 (4:1)

23.04.2017. 00:32; ; Početna / Sport i rekreacija / Ne pamti se ovakva golijada, Jadran dominacijom do pobjede – NK Jadran-NK Stupnik 7:5 (4:1)
2017-04-23_00h31_05

Nevjerojatna utakmica jučer na Velom Joži. Porečani su dominirali duž cijele utakmice, ali susret će se pamtiti po čak 12 golova i pomalo nenogometnom rezultatu – 7:5.

Poveo je Jadran u desetoj minuti kada je sve Matko Videkić pripremio s desne strane i predao do Valente koji poslužuje strijelca Kepčiju. Na 2:0 povisio je Šoškić, a onda i asistirao treći gol za danas raspoloženog Emanuela Valentu koji sa visine „penala“ odlično pogađa za 3:0.

Ipak, možda najljepši gol na utakmici postigao je Sebastijan Jokić u 74. minuti kada je nanizao nekolicinu protivničkih igrača i solo prodor okončao pogotkom za 6:3. Dodajmo i to da su se Porečani dobrano ispromašivali, a Valenta je i uzdrmao gredu.