Najmlađe porečke ritmičarke vratile se s medaljama iz Italije !

Udine 1
03.05.2019. 20:42; ; Početna / Sport i rekreacija / Najmlađe porečke ritmičarke vratile se s medaljama iz Italije !

Protekle nedjelje su i najmlađe članice Kluba ritmičko sportske gimnastike Poreč zajedno sa ritmičarkama  iz Novigrada  sudjelovale na  Trofeo dei Colori u organizaciji  Associazione Sportiva Udinese.
Pod vodstvom trenerice Giulie Moreale i naše nove nade osjetile su što znači nastupiti pred sucima i publikom i stjecati iskustva za velika natjecanja koja će ih čekati u budućnosti.

Sve su nastupile odlično, ali neke su ipak bile malo bolje od drugih pa su  nam se Nina MIhatović i Rene Bernobić  okitile srebrom u zajedničkoj vježbi sa obručem dok je u pojedinačnoj vježbi sa loptom  Nina Mihatović osvojila 1. mjesto, Rene Bernobić 2. mjesto, te Karla Pajo 3. mjesto
U C programu Luana Milotić i Leona Budinski su osvojile 2. mjesto u zajedničkoj vježbi sa obručem, dok je u pojedinačnoj vježbi sa loptom Luana Milotić osvojila 1. mjesto, a Leona Budinski 2. mjesto.

Već ovoga vikenda ritmičarke će se natjecati na međunarodnom Gazela kupu u Puli.