Mlade rukometašice Poreča upisale dva poraza

53263109_10215780755329206_1204867927166156800_n
04.03.2019. 00:06; ; Početna / Sport i rekreacija / Mlade rukometašice Poreča upisale dva poraza

Rukometašice Poreča su u subotu 02.03.2019. godine u Poreču odigrale 5. krug natjecanja 1.Hrvatske rukometne lige zapad 2 za mlađe kadetkinje rođene 2004/05 godine i nažalost upisale dva poraza od dvije odlične ekipe.

U prvoj utakmici protiv prvoplasirane ekipe lige ŽRK Sesveta naše igračice nisu uspjele prikazati svoju igru koja ih je krasila u dosadašnjem dijelu natjecanja. Krivac za poraz je loše otvaranje utakmice, trema ali i kvaliteta protivničke ekipe koja je uspjele zaustaviti sve pokušaje ekipe Poreča da dostignu po nekoliko golova prednosti gošći koje su ubojitim kontrama uništile svaku našu nadu u pozitivan rezultat, čestitke boljoj ekipi na pobjedi.

Drugu utakmicu protiv drugoplasirane ekipe lige ŽRK Lokomotive naše su igračice odigrale puno bolje, imale su prednost tijekom cijelog prvog poluvremena ali se nisu uspjele odvojiti na više golova razlike, drugo poluvrijeme Porečanke su pale sa snagom jer im je to bila druga utakmica u nizu što su iskoristile odmornije protivnice i sa svojom “dužom” klupom uspjele odnijeti oba boda za Zagreb.

ŽRK Poreč – ŽRK Sesvete   17:21 (7:11)

Zgoditke za Poreč su postigle: Picco 4, Pilat 4, Hrlić 2, Ivančić 2, Brajković 2, Pušić 1, Prgić 1, Nikolić 1.
Za ekipu Sesveta najviše zgoditaka su postigle: Jurina i Jukić po 7.

ŽRK Lokomotiva – ŽRK Poreč  26:21 (10:10)

Zgoditke za Poreč su postigle: Brajković 6, Ivančić 4, Pušić 3, Pilat 3, Picco 2, Hrlić 2, i Prgić 1.

Za ekipu Lokomotive najviše zgoditaka je postigla Žagar  9.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Sara Brajković, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Marija Barišić, Dina Mejrić, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Mirna Hutinski, Anja Nikolić, Lana Pilat, Nika Pušić, Ivana Prgić, Lana Prgić i Zea Aleksić.