Loren Maružin torpedirao Špansko – ŠPANSKO – JADRAN 1:4 (1:1)

28.10.2018. 01:31; ; Početna / Sport i rekreacija / Loren Maružin torpedirao Špansko – ŠPANSKO – JADRAN 1:4 (1:1)
Loren-Maružin

Nogometaši Jadrana upisali su petu uzastopnu pobjedu te su u tom periodu uvjerljivo najbolja momčad lige. Ovog puta ih je do pobjede vodio sjajni Loren Maružin koji je upisao “hattrick”.

Štignjedec je doveo Špansko u vodstvo u drugoj iz “slobodnjaka” da bi u 30. minuti domaći vratar loše reagirao na dugu loptu, a Loren Maružin “iz prve” kažnjava njegovu grešku za 1:1.

Od tog trenutka Jadran je bolja momčad i u prvom dijelu već je Robert Vlizlo mogao donijeti preokret, ali je njegov šut obranio domaći čuvar mreže. No, u 80. minuti nije bilo spasa za Špansko.

Dugu loptu preko obrane Španskog dao je kapetan Jadrana Matko Videkić, a “brzi vlak” Maružin to sproveo u mrežu za 1:2. Do kraja je zabio još jedan pogodak, a točku na “i” stavio je Vedran Radman lijepim udarcem s 18 metara.

ZGREB – SRC Špansko – Gledatelja: 150

TREĆA HNL ZAPAD – 12. KOLO – SUDAC: Matija Spudić (Ivanić Grad)

ŠPANSKO – JADRAN 1:4 (1:1)

Strijelci: 1:0 Štignjedec 2′, 1:1 Maružin 30′, 1:2 Maružin 80′, 1:3 Maružin 88′, 1:4 Radman 90′

Žuti kartoni: Koletić (Špansko) Perković, Tomić (Jadran)

ŠPANSKO: Madžar, Koletić (od 70. Ćurković), Radovac, Pranjić-Kaurin, Guliš, Cimenti, Lerotić (od 84. Ištuk), Štignjedec, Zebić (od 76. Veneti), Kosorčić, Knez
Trener: Stipe Brnas

JADRAN: Pavlić, Ferenac, Leko, Ilić, Maružin L., Sumić, Videkić, Valenta, Radman, Vlizlo (od 59. Kepčija, od 79. Dujanić), Perković (od 65. Tomić)
Trener: Danijel Jumić