iIMG_5948
01.05.2018. 12:12; ; Početna / Sport i rekreacija / Laura Božić viceprvakinja Hrvatske, odlične Gresa Ramadani i Petra Belević na Višebojskom Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu

U Zagrebu je u subotu održano 27. Višebojsko prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici na kojem su sudjelovale 42 gimnastičarke iz 10 hrvatskih klubova.
Gimnastičarke su se natjecale u četiri kategorije svaka sa po četiri vježbe.

Porečanke su nastupile u tri kategorije pod vodstvom trenerice Natalije Tvrtković, te sutkinja Jane Oplanić i Carle Roberte Jugovac
Mlađa kadetkinja Gresa Ramadani natjecala se prvi put na višebojskom prvenstvu i osvojila je 4. mjesto.
Kadetkinja Petra Belević osvojila je 9. mjesto.
Seniorka Laura Božić bila je najuspješnija i postala je viceprvakinja Hrvatske osvojivši 2. mjesto.

Porečanke nastavljaju natjecateljsku sezonu,  pa već ovog vikenda ih očekuje međunarodni Gazela cup u Puli.