KUGLAČI POREČKE ISTRE SA BODOM IZ DELNICA

30.01.2017. 13:58; ; Početna / Sport i rekreacija / KUGLAČI POREČKE ISTRE SA BODOM IZ DELNICA
Vije3665-5188

Subotnja gostujuća utakmica protiv Goranina u Delnicama bila je vrlo neizvjesna za kuglače Porečke Istre.
U prvom bloku igrali su Igor Petranović i Marko Jakljević protiv Željka Matoševića i Nikice Kučana. Igor Petranović pobijedio je Željka Matoševića 3:1 u setovima i 33 čunja prednosti (555:522) dok je Marko Jakljević izgubio bitku protiv Nikice Kučana 1,5:2,5 seta i 25 čunjeva (539:564). Na kraju provog bloka rezultat utakmice je neriješen 1:1 i 8 čunjeva prednosti za ekipu Goranina.
Drugi blok igrali su Darko Karlović i Danijel Ćosić protiv Livia Žužića i Bruna Flega. Livio Žužić je izvrsnom igrom izborio bod protiv Darka Karlovića, 2:2 u setovima i 6 čunjeva prednosti (581:587) dok je Bruno Flego pobijedio Danijela Ćosića 3 seta i 18 čunjeva prednosti (530:548). Drugi blok završava rezultatom 3:1 za ekipu Istre i 16 čunjeva prednosti.
U posljednjem bloku na staze izlaze Milan Kardum i Marino Pleše protiv Daria Prađena i Nadira Ravnića. Milan Kardum je bezuspješan protiv razigranog Daria Prađena i gubi bod, 2:2 u setovima i 12 čunjeva razlike (548:560). Marino Pleše pobjeđuje Nadira Ravnića rezultatom 3,5:0,5 i čak 49 čunjeva prednosti (573:524) i tako nadoknađuje razliku čunjeva za domaću ekipu koja u konačnici donosi još 2 vrijedna boda (3326:3305).
Utakmica je u konačnici završila neriješenim rezultatom 4:4 i svakoj ekipi dodijeljen je  vrijedan bod na konačnoj tablici na kojoj KK Istra uvjerljivo drži prvo mjesto.