Košarka: Porečki košarkaši kratki za 6 koševa, drugi tjedan bez pobjede

24.02.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Košarka: Porečki košarkaši kratki za 6 koševa, drugi tjedan bez pobjede

KK "Poreč" – KK "Torpedo" 70 : 76

( 19 : 23 ) ( 19 : 28 ) ( 18 : 12 ) ( 14 : 13 )

U prvoj četvrtini igralo se izjednačeno, a prevagu su postigli košarkaši "Torpeda" tricom u zadnjoj sekundi ovog dijela igre.
U drugoj četvrtini velike oscilacije u igri porečana, naime u 6. minuti rezultat je 26 : 40 u korist "Torpeda", u 8. minuti 35 : 45, a na poluvrijeme se odlazi pri rezultatu 38: 51. Ovih 13 koševa razlike pokazalo se na kraju, bilo je nedostižno za ekipu "Poreča".
U trećoj četvrtini Porečani, poslije 4 i pol minuta igre dostižu "Torpedo"
53 : 53, no ponovno staju i Riječani taj dio dobijaju sa 10 : 3 .
U posljednjoj četvrtini ista slika, naime u prve 3 minute Porečani poravnavaju na 63 : 63 , znači serija 7 : 0 . U nervoznoj završnici Riječani su ponovno pribraniji i slave.

Strijelci za KK "Poreč" : Bezmalinović – 16, Brkić – 9, Prostran – 5, Vlizlo – 18, Krizman – 2, Breznički 14, Puh – 6.