Parenzana 2024-s

KK "Poreč" – KK "Jadranka" – Mali Lošinj 81 : 59

20.01.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / KK "Poreč" – KK "Jadranka" – Mali Lošinj 81 : 59

KK "Poreč" – KK "Jadranka" 81 : 59 ( 23 : 8 ) ( 18 : 13 ) ( 17 : 18 ) ( 23 : 20 )

Od samog početka utakmice porečki košarkaši su pokazali da žele pobjedu, te su u obrani lako zaustavljali protivnike, no šut nikako da krene. Rezultat je do 3. minute igre bio 0 : 0 i tada je krenula porečka serija, prva četvrtina je završila sa 15 koševa prednosti. Uslijedila je mirna utakmica, a razlika se povećala na 20-ak koševa razlike. Trener porečke ekipe, uz odobravanje publike uvodi mlađe igrače, već u trećoj četvrtini. Tako podmlađena ekipa, te pulski " tornjevi " – Krizmanić i Breznički, privode utakmicu kraju sa + 22 koša.