Kepčija usporio zahuktalog lidera, remi najrealniji ishod – Jadran:Vinogradar 1:1

11.11.2017. 18:30; ; Početna / Sport i rekreacija / Kepčija usporio zahuktalog lidera, remi najrealniji ishod – Jadran:Vinogradar 1:1
Videkić-Kepčija

Odličan rezultat i za Porečane ovog vikenda! Bez dva klasna prvotimca, Dujanića i Sumića, uspjeli su ostati neporaženi protiv prvoplasirane momčadi prvenstva, a posebni aplauz zaslužuju i za broj stvorenih prigoda.

Vinogradar je bio bolji do prvog gola na utakmici, ali bez izraženih prigoda. Tada Igor Prijić s ruba šesnaesterca postiže svoj 24. gol u sezoni za 0:1. Nakon toga Porečani dvaput prijete nakon prekida, prvi put udarac Pavle Đurića sjajno brani Goran Bašić da bi nešto kasnije, također glavom, zaprijetio Stefan Ilić, ali lopta odlazi malo preko gola.

U nastavku ravnopravna bitka sve do 69. minute kada gosti ruše u svom šesnaestercu Marka Kepčiju koji malo zatim pokazuje da ona izreka o tome kako igrač na kojem je napravljen penal ne smije pucati – i ne stoji baš. Domaći kapetan u ovoj utakmici uzeo je loptu i pogodio za konačnih 1:1.