Kasni gol Kepčije donio tri boda i mir – NK Jadran-NK Samobor 1:0 (0:0)

09.04.2017. 00:01; ; Početna / Sport i rekreacija / Kasni gol Kepčije donio tri boda i mir – NK Jadran-NK Samobor 1:0 (0:0)
2017-04-08_23h59_42

Možda teže od očekivanog, ali potpuno zasluženo, stigli su nogometaši Jadrana do slavlja pri današnjem gostovanju Samobora na Velom Joži. Trobod i mir u svlačionicu donio je Marko Kepčija kasnim golom.

Jadran je u petoj minuti promašio najstrožu kaznu. Točnije, to je napravio Enis Šoškić čiji udarac odlazi preko gola, a jedanaesterac je izborio Emauel Valenta.

Imala su obje momčadi svoje poluprilike, ali su Tomić i Brujić promašili dvije najizglednije gostiju dok je udarac Dujanića sa dvadesetak metara početkom nastavka obranio Kovačić.

Trenutak odluke dogodio se devet minuta prije kraja. S desne strane centrirao je Sandro Užila, a napadač Jadrana Marko Kepčija tijelom je loptu ugurao iza Kovačića za 1:0 i slavlje na Velom Joži.