Karatisti Finide osvojili 7 medalja u Malinskoj na Krk kup-u

svi skupa
29.05.2018. 08:16; ; Početna / Sport i rekreacija / Karatisti Finide osvojili 7 medalja u Malinskoj na Krk kup-u

U subotu, 26.05.2018. u Malinskoj je održan 9. ”Krk kup”, međunarodni karate turnir u borbama i izvođenju kata za uzrast od cicibana do seniora i veterana.

Na turniru je sudjelovalo 414 natjecatelja iz 47 klubova BiH, Hrvatske i Slovenije. Karate klub ”Finida” sjajno su predstavili mladi natjecatelji u katama i borbama koji su u konačnici osvojili 7 medalja: jednu zlatnu, pet srebrnih i jednu brončanu.

Zlatnu medalju, u kategoriji mlađih učenika, kate, osvojio je Vittorio Emanuel Pilato.

Za srebrne medalje izborili su se: Lucija Jozić (cicibanke, kate 6 godina i  cicibanke, kate 7 godina), Cintya Radovan, (ml. učenice, kate 7 godina i ml.učenice kate 8 godina),  te Iva Samovojska ( juniorke, kate).

I na kraju, treće mjesto i brončanu medalju uspjela je osvojiti Lucija Jozić, ovaj put u borbama, u kategoriji cicibanki – 26kg.