Karate: Kup mladosti Ivanic Grad

26.02.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate: Kup mladosti Ivanic Grad

Zlatnu medalju osvojio je Valentin Gazibarić u kategoriji učenika + 57 kg, te srebrnu medalju u kategoriji mlađih kadeta + 69 kg, srebrna medalja još je pripala i Gloriji Saiti u kategoriji mlađih kadetkinja – 60 kg., dok su se Dalibor Đokić, kategorija mlađih kadeta – 60kg i Dean Milohanović, kategorija mlađih kadeta + 69kg plasirali na 3. mjesto osvojivši brončane medalje. Nažalost, Silvio Buzak i Antonio Soleša su u borbi za 3. mjesto izgubili i tako se plasirali na 4. mjesto, a Sandro Milohanović je zaustavljen u drugo krugu natjecanja. Na istom natjecanju nastupili su i karatisti karate kluba ´´Tinjan´´ iz Tinjana sa četiri natjecatelja od kojih su najbolji rezultat zabilježili: Marin Cvitan, kategorija mlađih kadeta + 69kg, 3. mjesto i brončana medalja, te Ivan Banko, kategorija učenika + 57kg, također 3. mjesto i brončana medalja!