Kadeti Rukometnog kluba Poreč do sada stopostotni u 2.HKRL zapad

dav
17.03.2019. 19:21; ; Početna / Sport i rekreacija / Kadeti Rukometnog kluba Poreč do sada stopostotni u 2.HKRL zapad

Jučer su u Labinu kadeti RK Poreča odigrali 6. kolo 2.HKRL zapad, protiv domaćina RK Rudan Labin.

Odmah na početku utakmice su rukometaši Miroslava Mataije dali do znanja vršnjacima iz Labina da su im u goste došli uzeti bodove, pa je u 10. minuti bilo 5:0 za Poreč, a na odmor se otišlo rezultatom 11:8.

U nastavku su porečki kadeti održavali prednost i utakmicu sigurno priveli kraju do konačnih 20:18.

Kod Porečana se najviše istakao Luka Radunović sa 8 pogodaka, ali treba naglasiti da su se skoro svi igrači iz zapisnika upisali u listu strijelaca.