Kadeti RK Poreč odigrali dvije utakmice i upisali dvije pobjede.

dav
02.03.2019. 18:06; ; Početna / Sport i rekreacija / Kadeti RK Poreč odigrali dvije utakmice i upisali dvije pobjede.

Danas su kadeti RK Poreča odigrali dvije utakmice 5. kruga 2.HKRL zapad u porečkoj dvorani Žatika i upisali dvije pobjede.

Prvi susret kadeti su igrali protiv vršnjaka iz Senja, u prvom poluvremenu tog susreta zaboravili su porečki kadeti ” doči na utakmicu “, pa je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 14:12 za ekipu iz Senja.

U drugom poluvremenu probudili su se mladi rukometaši RK Poreča, te okrenuli utakmicu u svoju korist i na kraju zasluženo pobijedili rezultatom 21:23.

U domaćim redovima iskazali su se; Luka Radunović sa 6 pogodaka, dok su po 4 zabili Kristijan Popović i Edi Opatić. Na golu je Antonio Radojković obranio 11 udaraca od čega 2 sa linije sedam metara.

RK Senj – RK Poreč 21:23(14:12)

RK Senj: Perišić, Čulinović, Nekić J., Barbić 9+2, Tomljanović, Janušić 1, Nekić K., Dumičić, Antekolović, Medarić, Prpić, Cvjetković 9

RK Poreč: Nikić 1, Radunović 4+2, Vinković 2, Šimičić 3, Fatorić 2, Opatić 4, Popović 4, Kranjec, Mendiković 1, Radojković ( 9+2)

U drugoj utakmici protivnik mladim rukometašima Miroslava Mataije bila je ekipa Mornar-Crikvenice.

Ovaj put mladi Porečani nisu dali protivniku da ih iznenadi, pa nakon 16:6 na poluvremenu, rutinski odrađuju drugo poluvrijeme i privode utakmicu kraju do konačnih 24:12.

U ovoj utakmici od ponajboljih pojedinaca opet valja istaknuti Luku Radunovića sa 6 golova, dok je jedan manje zabio Toni Mendiković, a 4 lopte u protivničku mrežu pospremio je Stefano Fatorić. Na golu je opet odličan bio Antonio Radojković sa 12 obrana.

RK Poreč – RK Mornar-Crikvenica 24:12(16:6)

RK Poreč: Nikić 3, Radunović 6, Vinković , Šimičić 1, Fatorić 4, Opatić , Popović 3, Kranjec 1+1, Mendiković 4, Radojković (12)

RK Mornar-Crikvenica: Dujmović, Šegulja, Dragičević 1, Mešić, Prpić 2, Brozičević 5, Domijan, Turčinov 1, Turković 3

Čestitke dečkima i treneru Miroslavu Mataiji !