Jedna pobjeda i jedan poraz za najmlađe košarkaše Poreča

29983619_1125460857592303_2526026110032793998_o
16.04.2018. 13:28; ; Početna / Sport i rekreacija / Jedna pobjeda i jedan poraz za najmlađe košarkaše Poreča

Naši najmlađi košarkaši imali su ove subote turnir u Novigradu. Trebali su igrati sa ekipom KK Rovinja i ekipom KK Stoje 2 ali zbog nedolaska ekipe iz Pule, igrali su protiv domaćina KK Novigrada.

Prva utakmica igrala se protiv KK Rovinja. Dosta smo nesretno ušli u utakmicu i lopta nam nije htjela kroz obruč. Rezultat prve četvrtine od 0-5 za KK Rovinj nije obećavao ništa dobro ali dečki nisu posustali i na kraju smo pobijedili za koš razlike 15-13.

Druga utakmica se igrala odmah nakon prve. Vidljiv je bio umor i nedostatak žara za pobjedom koji se potrošio u prvoj utakmici. Izgubili smo od domaćina 29-16. Iako je poraz od 13 razlike velik, ta ista ekipa nas je prije samo nekih mjesec dana porazila sa duplo većom razlikom. Pojačali smo obranu i bilo je puno lijepih dodavanja slobodnim igračima naprijed koji su trčali kontru. Vidljiv je napredak u igri.

Pohvalio bi sve naše igrače. Utakmice su bile dosta izjednačene te ovaj put naši najmlađi nisu dobili toliko puno minuta u igri ali biti će još utakmica i prilika!