Jadran nosi bodove iz Pazina, nova ozljeda Marka Lepinjice

07.10.2017. 19:16; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran nosi bodove iz Pazina, nova ozljeda Marka Lepinjice
Pazinka

Porečani su danas na gradskom stadionu u Pazinu odigrali taman koliko je bilo potrebno kako bi stigli do troboda, iako su momčadi u prvom dijelu bile u potpunosti ravnopravne. No, u nastavku je Jadran mirno sačuvao prednost.

Od osme minuta Pazinka je u vodstvu. Lopta je stigla do Dalibora Valea koji s 20 metara šutira iz voleja, Milocani efektno odbija, ali najbrži na “odbijancu” je Amel Ibrahimović koji pogađa za 1:0.

No, niti minutu kasnije Porečani donose loptu do Enisa Šoškića koji neobranjivo pogađa za 1:1. Na novu prigodu čeka se do 20. minute kada Šoškić bježi po lijevoj strani, dolazi do kuta peterca odakle “gađa” Vlizla, ali je u korner loptu uspio odbiti Ćosić.

Kako je vrijeme odmicalo, tako je “jačao” pristup gostiju, a nagrada za to stigla je u 43. minuti kada je Denis Tikas nakon kornera zabio glavom pored statične obrane domaćih. Dvije minute kasnije, već u nadoknadi prvog dijela, Matko Videkić se oslobodio čuvara i šutirao s 15 metara, ali pored gola.

Prva minuta nastavka donosi aut s lijeve strane napada Pazinke, lopta dolazi do Valea koji drugim volejem ponovno prijeti, ali ovog puta lopta se odbija od suprotne vratnice. Drugi dio igralo se ponajviše na sredini terena do najružnijeg trenutka na utakmici – izlaska s terena Marka Lepinjice zbog ozljede. Kako je dotad domaći trener već iskoristio tri izmjene, Pazinjani su ostali s igračem manje.

Od tog trenutka nade domaćih splasnule su da bi se u 83. minute nakon isključenja Ivetca potpuno ugasile. Jadran je od ulaska Tomića i Kepčije uspostavio dominaciju pa mjesta za novi preokret nije bilo.