Jadran nastavio s pobjedama, Vlizlo s golovima

38614740_1908659335861041_6890786662880641024_o
12.08.2018. 19:06; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran nastavio s pobjedama, Vlizlo s golovima

Elvis Uravić, istrasport.eu O tome koliko se Jadran trenutno doima jak dovoljno govori činjenica kako se minimalni poraz Uljanika treba smatrati uspješnim rezultatom. Mavrićevi igrači pružili su ozbiljan otpor momčadi koja je danas na klupi za rezerve imali Dujanića, Tikasa, Perkovića, Vlizla…

Marko Kepčija ih je u petoj minuti doveo u vodstvo, a gostima brzonogi Sebastijan Jokić donosi poravnanje u 30. minuti. Susret je odlučio Robert Vlizlo, kojem je postizanje golova opasno prešlo u naviku.

Jadran sljedeći susret igra tek sljedeće nedjelje kada će u Štinjanu biti protivnici kombiniranoj momčadi Istre 1961 koja dan ranije igra prvoligaški okršaj s Lokomotivom. Uljanik u utorak, 14. kolovoza, ugošćuje županijskog prvoligaša Banjole.

POREČ – SRC Veli Jože – Sudac: Željko Muller (Poreč)

JADRAN – ULJANIK 2:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Kepčija 5′, 1:1 Jokić 41′, 2:1 Vlizlo 74′

JADRAN: Pavlić, Belušić, Leko, Romić, Sumić, Tomić, Videkić, Ereiz, Kepčija, Maružin, Banko

Još su igrali: Martić, Užila, Ilić, Mofardin, Tikas, Perković, Šegon, Vlizlo, Dujanić, Radman

Trener: Danijel Jumić

ULJANIK: Kraljević, Brizić, Deak, Moravac De., Husarić, Todorov, Siljan, Gerovac, Ljubas, Jokić, Jelenić

Još su igrali: Lazendić, Moravac Da., Iveša, Crljenica