Parenzana 2024-s

Ekipa iz porečke MK Špade vratila se iz Graza sa 6 medalja!

Graz 3
01.05.2018. 00:23; ; Početna / Sport i rekreacija / Ekipa iz porečke MK Špade vratila se iz Graza sa 6 medalja!

28. – 29. travnja 2018. u Grazu je održano Otvoreno prvenstvo Austrije u mačevanju za veterane.
Prvi dan Petar Požarić u 30+ kategoriji osvojio je 3. mjesto u sablji, a u ekipnoj konkurenciji sablje pobijedila je ekipa u sastavu Petar Požarić (MK Špada), Bojan Mijatović (HAMK Mladost), Aleksandar Anastasov (MK Vardar) i Gabor Papp (HUN).
Drugi dan Otvorenog prvenstva Austrije odvijala su se natjecanja u mač- disciplinama.
Karla Carević u kategoriji 30+ osvojila je brončanu medalju, dok je u svojoj ekipi (s još dvije Austrijanke) osvojila srebrenu medalju.
Petar Požarić u kategoriji 30+ osvojio je srebrenu medalju. Petar Požarić, Bojan Mijatović, Aleksandar Anastasov (MKD) i Tomaž Porš (SLO) osvojili su srebrenu medalju, dok je austrijski veteranski prvak bila ekipa WSC – Wiener Sport Club.

Ekipa MK Špade vratila se u Poreč s ukupno 6 medalja, osvojenih u dva dana.