Đurić pogodio trobod – NK Jadran-NK HAŠK 2:1 (1:0)

18.03.2017. 17:50; ; Početna / Sport i rekreacija / Đurić pogodio trobod – NK Jadran-NK HAŠK 2:1 (1:0)
2017-03-18_18h48_47

Važna tri boda osvojili su danas nogometaši Jadrana na svom terenu protiv solidne momčadi HAŠK-a. Tim su se trobodom podignuli na osmo mjesto na ljestvici.

Poveli su u 11. minuti kada centaršut Gorana Tomića stiže na drugu vratnicu gdje je već tradicionalno Toni Belušić koji još jednom uveseljava Šajete preciznim udarcem sa sedam metara. Spomenimo da je u prvom poluvremenu Milocani dvaput odlično reagirao nakon udaraca Krajačića.

U 71. minuti gostujući napadač Ivan Zelenika najprije je izborio penal, a onda ga i realizirao za 1:1, ali radost Zagrepčana trajala je samo četiri minute jer na Jokićev ubačaj Pavle Đurić Jadranu donosi trobod.