Druga ekipa Rukometnog kluba Poreča slavila u Velom Joži !

Poreč 2 (3)
01.04.2019. 11:22; ; Početna / Sport i rekreacija / Druga ekipa Rukometnog kluba Poreča slavila u Velom Joži !

Jučer je u dvorani Veli Jože druga ekipa RK Poreča odigrala susret 17. kola 3.HRL zapad protiv RK Selce i jedina od ekipa koje su igrale ovaj vikend upisala pobjedu.

U prvom poluvremenu je utakmica bila izjednačena, iako je iskusnija ekipa iz Selce imala i 3 gola prednosti u jednom momentu, praktički se igralo gol za gol, pa se na odmor otišlo rezultatom 15:15.

U drugom poluvremenu do izražaja je došla mladost porečke ekipe, koja je polako ali sigurno stvarala prednost i na kraju upisala pobjedu 33:27.

U porečkim redovima najviše su se istaknuli Leonard Nikić sa 7 pogodaka, Luka Radunović sa jednim pogotkom manje, Lean Plovanić sa 5 golova i Filip Marko Tomašević sa 4 lopte pospremljene u mrežu protivnika.