Druga ekipa rukometnog kluba Poreč u posljednjoj sekundi uzela oba boda u Gospiću !

Poreč 2 (4)
09.04.2019. 19:28; ; Početna / Sport i rekreacija / Druga ekipa rukometnog kluba Poreč u posljednjoj sekundi uzela oba boda u Gospiću !

U subotu 06.04.2019. druga ekipa RK Poreča odigrala je u Gospiću 18. kolo 3.HRL zapad protiv istoimenog domaćina i upisala tijesnu pobjedu.

Cijelo prvo poluvrijeme domaćin je vodio, a na odmor se otišlo pri rezultatu 21:18.

Drugo poluvrijeme bilo je puno zanimljivije i rezultatski neizvjesnije, tako da se nakon što su Porečani sustigli domaćina na 23:23, igralo gol za gol do samog finiša utakmice, kada RK Gospić radi seriju 4:0 i dvije minute prije kraja odlazi na +3 gola razlike.
I kada su svi mislili da je utakmica gotova, mladi rukometaši trenera Miroslava Mataije nisu se predali i u zadnje dvije minute sustižu domaćina , a pobjedonosni pogodak je sa zvukom sirene iz velike udaljenosti u mrežu pospremio Matej Brkić za konačnih 36:37.

U porečkoj ekipi posebno se istakao Arian Lugar sa 15 pogodaka.

1. kolo 3. HRL zapad RK Gospić – RK Poreč 36:37(21:18)

RK Gospić: Kolačević, Čačić, Šop, Antić 3, Suknaić 2, Milković T., Jelić 9, Pavelić 9+1, Maras, Stipetić, Milković B. 3, Starčević I., Kovačević 5, Stilinović, Starčević J. 2+2, Jurišić

RK Poreč: Opatić, Radunović 2+3, Brkić 3, Kovač-Vučičević, Lugar 15, Tomašević 2+2, Vinković 3, Golemović, Plovanić 3, Radojković (5), Čipraka 4, Kranjec

Utakmicu 19. kola 3. HRL zapad mlada ekipa RK Poreča 2 odigrati će protiv ekipe RK Buje 53 u subotu 13.04.2019. u dvorani Veli Jože s početkom u 13:00.

Čestitke dečkima i treneru Miroslavu Mataiji !