Dora Popec (STK Jadran) u polufinalu memorijalnog stolnoteniskog turnira u Krapini

DORA U KRAPINI
01.03.2019. 09:48; ; Početna / Sport i rekreacija / Dora Popec (STK Jadran) u polufinalu memorijalnog stolnoteniskog turnira u Krapini

U subotu, 23.02.2019. godine, Krapina je bila domaćin devetog memorijalnog turnira „Ivica Švaljak“ na kojemu je nastupilo tristotinjak stolnotenisačica i stolnotenisača iz cijele Hrvatske. U kategoriji kadetkinja boje kluba branila je Dora Popec, koja je grupu prošla sa tri pobjede bez izgubljenog seta. Kao treća nositeljica turnira u osmini finala bila je slobodna da bi u četvrtini finala bila bolja 3:0 u setovima a od stolnotenisačice Samobora Ane Znike. Polufinale je Dori donijelo staru poznanicu Luciju Sitar iz Stk Varaždina koja je ovoga puta bila bolja od Dore te se plasirala u finale. Moramo napomenuti da je Lucija kasnije i osvojila turnir u konkurenciji kadetkinja pobjedivši u finalu sugrađanku Brunu Borovec rezultatom 3:0.

Seniori Stk Jadrana su u gostima kod domaće ekipe Vrsara  savladani rezultatom 4:1, dok je ekipa Jadrana 2. četvrti krug 1.županijske lige igrala Umagu te se vratila sa jednom pobjedom i dva poraza. Bolji od porečana bile su ekipe Maestrala 2 i Maestrala 3 rezultatom 4:0 dok su porečani savladali mladu ekipu Novigrada rezultatom 4:0.