Dječaci A Rukometnog kluba Poreč stopostotni u Labinu

Labin 6
16.12.2018. 23:14; ; Početna / Sport i rekreacija / Dječaci A Rukometnog kluba Poreč stopostotni u Labinu

Danas su u Labinu dječaci A trenera Vedrana Mataije odigrali 7. krug 1.HRLDA zapad protiv ekipa RK Rudan Labin i RK Rovinj.

Prvu utakmicu igrali su protiv ekipe iz Labina i od samog početka znalo se da će bodovi na stranu porečkih rukometaša koji su u jednom momentu imali 8 razlike (9:1), a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 11:5. U drugom poluvremenu izrotirana je cijela klupa i skoro svi igrači su se upisali u listu strijelaca, te priveli susret kraju do pobjede 24:12.

RK POREČ – RK RUDAN LABIN 24:12(11:5)

Za Poreč su nastupili: Velenik D., Jagičić 1, Velenik T., Dinić, Štifanić 4, Vernik D. 5, Andrić 1, Labinac E. 1, Babac 1, Vernik T. (3), Jelić 4, Labinac L. 1, Brkić 3, Dadić 0+1, Žiković (2+1), Oroz 2, Aleksić (1)

U drugi susret dečki su ušli preopušteno i semafor je u 13. minuti pokazivao rezultat 7:3 u korist rovinjskih rukometaša, pa trener Vedran Mataija zove time out. Znao je izgleda trener što treba reći dečkima jer nakon time outa rade seriju 7:1 i rezultat je na kraju prvog poluvremena 8:10 u korist Porečana. U drugom poluvremenu dečki su nastavili sa igrom kakvu smo navikli gledati od njih, pa su opet svi dečki sa klupe dobili priliku i susret je završen pobjedom RK Poreča 21:15.

RK ROVINJ – RK POREČ 15:21(8:10)

Za Poreč su nastupili: Velenik D., Jagičić 2, Velenik T., Dinić, Štifanić , Vernik D. 6, Andrić , Labinac E. , Babac 2, Vernik T., Jelić 2, Labinac L. , Brkić 9, Dadić , Žiković (10), Oroz , Aleksić (2+1).

Čestitke dečkima i treneru Vedranu Mataiji !

Dječake prije proljetnog djela prvensta očekuje još 3 dana igranja rukometa i druženja sa vršnjacima iz SlovenijeMadžarske i Hrvatske na 20. Božićni rukometni turnir.