Četvrta uzastopna pobjeda RK Poreča MRK Sesvete – RK Poreč 26:30(14:15)

08.12.2018. 23:42; ; Početna / Sport i rekreacija / Četvrta uzastopna pobjeda RK Poreča MRK Sesvete – RK Poreč 26:30(14:15)
47575988_2176351135750693_835333759971622912_n

Na zadnjem gostovanju u ovoj godini, rukometaši RK Poreča odigrali su u Sesvetama utakmicu 11. kola Premijer lige i slavili pobjedom 26:30.

Rukometaši Dinka Đankovića otputovali su na utakmicu u Sesvete po bodove, koje im je ekipa MRK Sesveta uzela u Velom Joži. To su i pokazali već u 19. minuti susreta kada je semafor pokazivao 8:12 u korist porečkih rukometaša, ali se domaća ekipa nekako vratila i na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću RK Poreča 14:15.
39. minuti utakmice bio je i zadnji neriješeni rezultat 18:18, no tada porečki rukometaši ubacuju u veću brzinu i u 45. minuti semafor pokazuje 21:26.
Do kraja susreta Đankovićevi dečki samo su održavali prednost i na kraju pjesmom proslavili pobjedu 26:30.

Na vratima RK Poreča Denis Karić skidao je ono što je trebalo i kada je trebalo, tako da je nakupio sada već standardnih 10 obrana. Kapetan Matija Rađaković bio je neumoljiv po protivničku ekipu sa 9 pogodaka od čega 3 sa linije sedam metara. Odlični su bili Gianfranco Pribetić sa 7 pogodaka i Filip Perić sa isto toliko, ali je jedan zabio iz sedmerca.

MRK Sesvete – RK Poreč 26:30(14:15)

MRK Sesvete: Mudrinjak, Grgurić, Šuker, Ezgeta 1, Šprem 1, Perković, Mirosavljević 3, Mihaljević 4, Jurakić 2, Šušnja 4, Bahtijarević 4, Kuraja, Panjan, Mršić, Krešić, Strbad 7 (4)

RK Poreč: Muranović, Sakić, Mataija 2, Medved, Thoss, Štifanić, Pribetić 7, Perić 6+1, Ševo, Petrov 1, Filipović 4, Mišić, Rađaković 6+3, Ventin, Karić (10), Domić

Sedmerci: Sesvete 4/4, Poreč 4/5

Isključenja: Sesvete 6 minuta(Šušnja 2, Kuraja 2, Krešić 2)
Poreč 10 minuta (Sakić 2, Mataija 2, Petrov 4, Karić 2)

Čestitke dečkima i treneru Dinku Đankoviću !