Boćanje: Kevin Bugarin iz Rovinjskog Sela i Karlo Pavletić iz Ročkog Polja kadetski prvaci Istre

Kadeti - pojedinačno
24.06.2017. 18:39; ; Početna / Sport i rekreacija / Boćanje: Kevin Bugarin iz Rovinjskog Sela i Karlo Pavletić iz Ročkog Polja kadetski prvaci Istre

Kevin Bugarin iz Rovinjskog Sela u disciplini pojedinačno klasično i Karlo Pavletić, član Istra Aluminija iz Ročkog Polja u bližanju i izbijanju u krug, osvojili su naslove kadetskih prvaka Istre u posljednje dvije discipline na ovogodišnjim županijskim prvenstvima koja su igrana u Poreču, na boćalištima u Kukcima i na Gradskom kupalištu.

Pavletić je osvajanjem titule u krugovima postao i najuspješniji pojedinac ovogodišnjih kadetskih prvenstava Istre, a uz to je osvajao odličja u svih šest disciplina. Uz krugove je u ranije odigranim disciplinama već osvojio još dvije zlatne medalje, u brzinskom izbijanju i sa Samuelom Majcanom iz Vrha u parovima, također sa Majcanom je u štafetnom izbijanju osvojio srebrnu kolajnu, dok je u preciznom izbijanju i disciplini pojedinačno klasično osvojio brončane medalje.

Ostala tri naslova osvojili su Toni Mendiković iz Istre Poreč i Marko Radešić iz Vižinade u štafeti, Marin Cetina iz Orbanića u preciznom izbijanju, te Kevin Bugarin iz Rovinjsko Sela u disciplini pojedinačno klasično. (IBS)

Rezultati:

Pojedinačno klasično: 1. Kevin Bugarin (Rovinjsko Selo), 2. Filip Popović (Montižana), 3. Karlo Pavletić (Istra Aluminij, Ročko Polje), 4. Samuel Majcan (Vrh).

Bližanje i izbijanje u krug: 1. Karlo Pavletić (Istra Aluminij, Ročko Polje), 2. Ivan Načinović (Labin), 3. Samuel Majcan (Vrh), 4. Martin Štihović (Lindar).