Booktiga 2024

4. kolo rukometne Premijer lige RK Poreč: RK Rudar 30:21 (15:11)

43951598_1833701226665681_7390228833271545856_n
14.10.2018. 23:43; ; Početna / Sport i rekreacija / 4. kolo rukometne Premijer lige RK Poreč: RK Rudar 30:21 (15:11)

Jučer je u Velom Jože RK Rudar uhvatio naše dečke malo na spavanju i poveo s 3:0 ali ne zadugo, pa je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 15:11 u korist Poreča, a krajnji ishod utakmice je bio 30:21 za Poreč.
Povratnik nakon ozljede u Velikoj Gorici već u 1. kolu, Vedran Mataija zabio je 6 golova iz isto toliko pokušaja, a upisao je i 5 asistencija.
Matija Rađaković je bio jako dobro raspoložen za izvođenje sedmeraca iako je prvi promašio, sljedećih 7 je sigurno spremio u mrežu RK Rudara, njegov ukupni učinak je bio 9 golova iz 11 pokušaja, uz 3 asistencije, raspoložen je bio i Timm Thoss koji je spremio 4 lopte u mrežu protivnika od 5 šuteva, a treba istaknuti svakako i golmana Denisa Karića koji je ušao pred kraj 1. poluvremena i odmah poskidao 3 šuta za redom, a ukupno je obranio 8 šuteva od 14 upućenih od strane ekipe Rudara.

Rk Rudar: K. Skendrović 1, Runtas 3, F. Skendrović 2, M. Štajnkler 2, Mustapić 1, Škiljan, Gaća 4, Trčak 4, Tojčić, T. Štajnkler 2, Otmačić (2+0), Brnas 1, Žitković (4+0), Fresi, Čurić.

RK Poreč:Popović (0+1), Muranović, Sakić 3, Mataija 6, Medved, Thoss 4, Pribetić 2, Ševo (1), Petrov, Žagar 2, Filipović 3, Mišić, Rađaković 9(7), Ventin 1, Karić (8), Domić.