Osam medalja za karatiste Finide na turniru Cup Rudolf Perešin

IMG_20181027_092347
30.10.2018. 08:22; ; Početna / Sport i rekreacija / Osam medalja za karatiste Finide na turniru Cup Rudolf Perešin

U subotu, 27.10.2018. u organizaciji Karate kluba KIK, u Križu je organiziran međunarodni karate turnir u borbama i izvođenju kata za sve uzraste, 4. po redu ”Cup Rudolf Perešin”. Na turniru je nastupilo 624 natjecatelja iz 59 klubova i 8 država (Austrija, BiH, Hrvatska, Egipat, Mađarska, Makedonija, Njemačka i Slovenija).

Bio je ovo vrlo lijep karate vikend budući da je Karate klub ‘’Finida’’ iz Poreča odlično predstavilo njegovih 6 natjecatelja u katama i borbama, koji su u zaista jakoj konkurenciji osvojili čak 8 medalja: 2 zlatne, 4 srebrne i 2 brončane te su na osnovu toga,u ukupnom poretku klubova u katama, zauzeli 6. mjesto, a u sveukupnom plasmanu  14. mjesto.

Osvajači medalja su:

1. mjesto: Lucija Jozić, kate- cicibanke 7 god.

1, mjesto: Damir Krsnik, kate- veterani 35+

2. mjesto: Cintya Radovan, kate- ml.učenice (9-6kyu)

2. mjesto: Amir Rešidović, kate-veterani 35+

2. mjesto: Ml.učenice, kate ekipno (Marija Šimunović-Kate Radović-Cintiya Radovan)

2. mjesto: Veterani, kate ekipno (Amir Rešidović-Damir Krsnik-Rudolf Tidlačka)

3. mjesto: Lucija Jozić, borbe -32kg

3. mjesto: Marija Šimunović, kate- ml.učenice