10 medalja za karatiste Finide sa riječkog turnira

Cintya Radovan
20.02.2018. 00:50; ; Početna / Sport i rekreacija / 10 medalja za karatiste Finide sa riječkog turnira

Ove subote, 17.02.2018. u organizaciji Karate kluba ‘’Delta’’ iz Rijeke, u sportskoj dvorani ‘’3.MAJ’’ održan je 20. ‘’Delta Cup’’, međunarodni karate turnir u borbama i izvođenju kata. Na turniru je nastupilo 466 natjecatelja, od najmlađeg uzrasta do seniora i veterana, i to iz 55 klubova Hrvatske, BiH, Italije i Slovenije.

Bio je ovo vrlo lijep karate vikend budući da je Karate klub ‘’Finida’’ iz Poreča odlično predstavilo njegovih 12 natjecatelja u katama, koji su u zaista jakoj konkurenciji osvojili čak 10 medalja: 6 zlatnih, 3 srebrne i 1 brončanu te su na osnovu toga,u ukupnom poretku klubova u katama, zauzeli 1. mjesto, a u sveukupnom plasmanu visoko 4. mjesto.

Osvajači medalja u katama su:

1. mjesto: Lovro Smolčić, cicibani 6 god.
1. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke 7 god.
1. mjesto: Marija Šimunović, ml.učenice 8 god.
1. mjesto: Marija Šimunović, ml.učenice 9 god.
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani
2. mjesto: Marija Šimunović, učenice 10 god.
2. mjesto: Flavia Paliaga, ml.kadetkinje
2. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
3. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje

Na kraju valja napomenuti da su dobar nastup imali: mlađa učenica Kate Radović i mlađi učenik Vittorio Emanuel Pilato, ali nažalost nisu uspjeli zabilježiti značajniji rezultat.